Image
Students at International Festival along with the flags of their countries.
International Application

Your future begins at UB!

Mezun sonuçları

Kariyer odaklı lisans ve lisansüstü programları ve mesleki diplomalarıyla UB Kariyer Gelişim Merkezi, lisans öğrencileri için uluslararası iş piyasalarında rekabet üstünlüğü elde etmek için ihtiyaç duyacakları araçları ve kaynakları ana hatlarıyla özetleyen, yapılandırılmış bir “Dört Yıllık Kariyer Gelişim Planı” oluşturmuştur.

Öğretim ve öğrenmeye entegre yaklaşımlar sayesinde mezun olduktan sonra dinamik bir işgücünde istihdama hazırlanmak için farklı ilgi alanlarını programlarına dahil eden UB öğrencileri, potansiyel işveren listelerine erişim ve staj ve istihdam olanakları elde etmek için belirli stratejileri öğrenmek gibi olanaklardan faydalanmaktadırlar.

Profesyonel Job Shadow Deneyim Haftası, ikinci ve üçüncü sınıf öğrencilerine arzu ettikleri kariyer yolu ile ilgili bir alanda çalışan bir mezunu izleme fırsatı vermektedir ve eğitimleri süresince öğrencilerle birebir görüşmek üzere kariyer danışmanları bulunmaktadır.

Compass Mentorluk Programı, UB mezunlarını eğitim, kariyer ve yaşam becerileriyle ilgili danışmak isteyen lisans öğrencileriyle bir araya getirir ve Countdown to Commencement (C2C), öğrencileri kampüsten kariyere başarılı bir geçişe hazırlayan bir dizi programlama ve ağ oluşturma etkinlikleri hazırlar. 

UB mezunları, bölgesel etkinlikler, ev ve araba sigortası indirimleri, Wheeler Recreation Center kullanımı, sportif ve sosyal etkinliklere davetiyeler, kariyer kaynaklarına yaşam boyu erişim, kampüs turları, UB Golf Classic ve Yıllık UB Ödülleri gibi etkinliklere katılım ve benzeri faydalarla Mezunlar Derneği üyesi olurlar. UB Mezunlar Derneği, ayrıca öğrencilere akademik mükemmelliğe ve güçlü karakter özelliklerine dayalı yıllık bir burs vermekten gurur duymaktadır.

UB, alanlarında zirvede bulunan 40 yaş altındaki en iyi ve en parlak mezunları olan Yükselen Yıldızlarını onurlandırmakta ve mezuniyetlerinin 50. yılını kutlayan ve ömür boyu gururlu UB işbirliği için özel onur ödülleri kazanan Altın Şövalyelerini takdirle anmaktadır.