Image
Students at International Festival along with the flags of their countries.
International Application

Your future begins at UB!

Öğretim Kalitesi

Akademik mükemmelliği destekleyen uzman, amacına bağlı ve ilgili personeli ile tanınan UB’nin itibar sahibi öğretim üyeleri, dünya standartlarında bir eğitim sunmak için en prestijli akademik ve profesyonel geçmişlere sahip bireylerden oluşmaktadır.

Dünyaca ünlü öğretim üyeleri arasında Fulbright Akademisyenleri, National Science Foundation (Ulusal Bilim Vakfı) Üyeleri, Ford Vakfı Üyeleri, National Endowment for the Humanities (Ulusal Beşeri Bilimler Fonu) Üyeleri, American Council for Learned Societies (Amerikan Öğrenilmiş Topluluklar Konseyi) Akademisyenleri ve Phi Beta Kappa Akademisyenleri bulunmaktadır.

UB'nin 80'’in üzerinde ülkeden yaklaşık 1.200 uluslararası öğrencisi ve 5.000'den fazla lisans ve lisansüstü öğrencisi baştan başa harika bir biçimde çeşitlilik gösteren bir kampüs yaratmaktadır. 526 kişilik akademik kadrosu ve her 16 öğrenciye bir öğretim üyesi oranı ile öğrencilerin hem sınıf içinde hem de sınıf dışında özel ilgi görmelerini sağlayan UB, New England Association of Schools ve Colleges ve Board of Governors of the Connecticut Department of Higher Education tarafından akredite edilmiştir.

Kapsamlı müfredatı ve destekleyici öğrenme ortamı, mezunları iddialı kariyer yolları ve küresel pazarlarda nitelikli liderlik için hazırlamaktadır.