Apply     Visit     Give     |     Alumni     Parents     Offices     TCNJ Today     

Tesisler

Konaklama seçenekleri:

Sömestr programı öğrencilerine, mevcut oda sayısına göre kampüste konaklama seçeneği sunulur; dolayısıyla öğrencilerin kampüste konaklama ayarlama konusunda sıkıntı yaşamamak için önceden başvuru yapmaları önerilir. Öğrencilerin yurtlar ve konaklama ücretleri konusundaki detaylar için konaklama ile ilgili internet sayfasını ziyaret etmeleri önerilir. Konaklama ile ilgili yerleştirmeler, siz başvuru yaptıktan sonra Merkez aracılığıyla sağlanır.

Enstitünün yaz programı öğrencilerine ve Akademi katılımcılarına programları boyunca kampüsteki klimalı öğrenci yurdumuzda konaklama imkânı program ücretine dahil olarak garanti edilmektedir.

 

Spor Tesisleri

TCNJ ABD’deki en iyi  spor eğitim tesislerine sahiptir. Öğrenciler çeşitli spor türleri arasından tercih yapabilir ve seçtikleri spora uygun tesislerden faydalanabilir. En çok tercih edilenler beysbol, basketbol, teniz, futbol ve Amerikan futboludur. Dünya standartlarında bir su sporları merkezi, The Lions Stadyumu ve TCNJ Amerikan Futbolu Kompleksi en popüler spor tesislerinden bazılarıdır.

 

Kütüphane:

TCNJ Kütüphanesi 12.500 metrekarelik bir alan üzerinde bulunan, çeşitli konu alanlarında çok sayıda kitap, dergi, yayın ve referans kaynaklarına sahip olan 5 katlı çok büyük bir binadır. Kütüphanenin sunduğu diğer imkânlardan bazıları: 26 grup çalışma odası, kafeterya, gece çalışma alanı, 105 koltuklu çok amaçlı salon.

Top